Придуманий підрозділ СС Дірлввангер

 
 

Придуманий підрозділ СС Дірлввангер
 

 

 

 

Вся ця історія почалася коли Томаш Мацейчук розмістив на своїй сторінці статтю,в якій стверджував що в місті Щастя і більш конкретно,при в"їзді на ТЕС він побачив підрозділ з назвою "Dirlewanger", що наче стояв там на охороні.Мацейчук також стверджував,що люди,які охороняли в"їзд до ТЕС мали на рукавах шеврони 37 батальйону СС.Він же стверджував що аналогічну символіку бачив там на автомобілях.

 

 

 

 

 

 

 

 

Чергові скріншоти демонструють,що Мацейчук доводив правдивість своїх звинувачень фотографіями,які розмістить через кілька днів.Стверджував,що зробив фотографії,які підтверджують його слова про існування біля воріт ТЕС згаданих людей і автомобілів з нацистською символікою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В певний момент з"явилась перша з обіцяних фотографій:

 

 

Як видно на фото,там показана одна нашивка,що є символом згаданого підрозділу СС.На основі тієї фотографії неможливо встановити час і місце а також особу,зображену на фотографії.Також є фактом,що викликає суттєві сумніви аутентичність фотографії,бо компьютерні графіки вже на перший погляд говорять про фотомонтаж.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Через кілька днів появилась наступні фотографії,що мала підтвердити правдивість слів Мацейчука. Серед них фотографія,що була раніше представлена,на іншому фото нашивка "White Pride"(сучасна неонацистська символіка),два фото автомобіля з подібною символікою і фото дівчини зі зброєю на фоні того самого автомобіля.

Перші дві фотографії,як вище згадували,виконані в місці,якого неможливо установити,невідомо хто зображений на тих фотографіях,неможливо установити час,коли вони були зроблені.Фото автомобіля,який бачимо на двох наступних фотографіях,як сам Мацейчук стверджує, виконание в іншому місці,не біля воріт ТЕС. п'ята фотографія не являється фотографією Мацейчука, бо появилась в інтернеті 22 лютого від американського військового фотографа.

З великою вірогідністю можна стверджувати,що автомобіль,який згідно запевненням Мацейчука він сфотографував і автомобіль американського фотографа-то той самий автомобіль. В цьому місті варто зауважити,що жодна з приведених Мацейчуком фотографій не підтверджує наявність в батальйоні Айдар підрозділу ім.Дірлевангера,жодна з них не підтверджує того,що люди з нацистськими нашивками стоять на варті біля воріт ТЕС. Немає мови про автомобілі з символікою біля воріт ТЕС. Таких фотографій не появилось попри запевнення Мацейчука що має такі докази.

8 березня Мацейчук написав пост, в якому однозначно заперечує що зробив ті фото на території ТЕС. Нижче скриншот,який те підтверджує:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відео з місця, де як каже Maciejczuk

зроблено фото.

 

 

 

 

 

 

Треба зауважити що Мацейчук зробив свою провокативну акцію 1 березня, одна з розміщених ним фотографій появилась в інтернеті 22 лютого, Одна з цих свитлин  могла би підтвердити наявність нацистської символіки у когось на території ТЕС, але вона не зроблена  Мацейчуком:

.

 

Посилання на інтернет-видання

 фотографії:

 

 лінк 1

 лінк 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З попереднього перебігу подій однозначно зрозуміло, що Томаш Мацейчук висунув батальйону Айдар наступні звинувачення:

-знаходження в його складі підрозділу "Дірлевангер"

-виконання тим підрозділом обовязків охорони електростанції в місті Щастя

-наявність автомобілів з нацистською символікою біля воріт електростанції

-нацистські шеврони на рукавах солдат,що стоять там на варті.

 

 

    Томаш Мацейчук в своїх коментарях на власній сторінці фейсбуку стверджує,що має фотографії, які зробив сам,що можуть підтвердити його слова.

Розміщені ним фотографії як і пізніші вияснення не підтверджують його слів.

Всі фотографії були виконані за межами території електростанції,не відомо ким є особи,представлені на фотографіях,не відомо коли зроблені ті фотографії,немає підтвердження тези про автомобілі з нацистською символікою на території електростанції,так само немає жодних доказів про існування підрозділу який носить ім"я нацистського злочинця.

    Єдина фотографія яка може підтверджувати наявність такого автомобіля на неможливій до підтвердження дільниці території електростанції, не являється фотографією Мацейчука і появилась в інтернеті на тиждень раніше цих подій. Так само немає жодних доказів існування на території електростанції людей з нашивками на рукаві,які можна було би назвати "нацистськими".

   Томаш Мацейчку висуваючи важкі звинувачення на адресу батальйону Айдар, збезчестив його добре ім"я,підірвав довіру до волонтерів і журналістів з Польщі,які активно допомагають амуніцією,одежою і продуктами українському народу в боротьбі з російським агресором, його провокативну діяльність використали в пропагандистських цілях антиукраїнські середовища в Польщі,т.з."Новоросії" і в самій Росії.

Важко оцінити чи він це зробив навмисне,чи діяв сам,чи виконував завдання третіх осіб ,але однозначно його діяльність була спрямована на користь ворогам України,яким являється московський імперіалізм.

 

 

ПетроОбновлен 11 мар 2015. Создан 10 мар 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником